Урочисті відкриття з Творчим об’єднанням «СОТ»

Ви проти нудних, банальних, шаблонних свят? Хочете креативне, яскраве, феєричне і запам'ятовується відкриття магазину, житлового комплексу, торгового чи офісного центру, автозаправки, електростанції або міжпланетного космічного корабля?

Відмінно! Просто зателефонуйте нам! І наша команда організовує для Вас ідеальний event з бездоганною концепцією для успішного старту і активного залучення уваги! Приємно здивовані і задоволені гості без сумніву стануть Вашими клієнтами і обов'язково розкажуть своїм знайомим про Вас!

Розумієте, про що ми? Професійно організоване відкриття - це чудова реклама !! Не секрет, що кожна витрачена на організацію відкриття магазину, житлового комплексу, офісного центру, заправки, торгового центру, електростанції, ресторану, парку, і т.п. гривня окупається мінімум в 50 разів! Ви отримаєте "розумне" бюджетування і максимальний рекламний ефект при мінімальних витратах! Дзвоніть прямо зараз!!! Ми хочемо Вашого процвітання !!!

Впевнені, що ми з Вами станемо постійними партнерами і просто добрими друзями! Ви ж пам'ятаєте, що для Вас у нас в запасі є ще і різні лотереї, квести, розіграші, презентації та інші цікавинки?

Телефонуйте! Ми створюємо події, заряджені на успіх!

Замовити організацію і проведення урочистого відкриття ви можете в
Творчому об'єднанні «СОТ»!
+380 (50) 989-81-23